נעמה עילם // לאהוב בית

אדריכלות ועיצוב 054-7910900

חולמים לשפץ את הבית ?

 פגישת ייעוץ ממוקדת בביתכם, תתן לכם את כל הכלים לשיפוץ מוצלח, עם שקט נפשי בזמן התהליך והנאה מהתוצאות

פגישת יעוץ אישית

שתעשה לכם את החיים קלים

ותכין אתכם בצורה מושלמת

לקראת השיפוץ!

מה תקבלו בפגישה?

איבחון אדריכלי

סקיצות לתכנון

ארגז כלים לשיפוץ

הטבות והנחות אצל ספקים נבחרים

לקראת הפגישה אשלח לכם ערכת הכרות במייל, הכוללת שאלון הכנה והנחיות לקראת הפגישה, כך שאוכל להגיע מוכנה וערוכה לפגישתנו. בפגישה בת כשעתיים וחצי בביתכם אלמד להכיר אתכם, אברר איתכם מה הצרכים והחלומות שלכם ומה ההעדפות העיצוביות שלכם. יחד נעבור בכל החללים בבית, ללמוד ולדייק את הרצונות שלכם ואת האפשרויות הגלומות כל חדר וחדר. 

זה החלק שלי.. על גבי תכניות המצב הקיים, אני מכינה לכם סקיצות, שמעבדות את הרצונות והחלומות שלכם לתכנון מחדש. בזכות נסיוני כאדריכלית מזה 20 שנה אני יכולה לפרט לכם את כל מרכיבי השיפוץ, מהריסה ובנייה דרך חשמל ואינסטלציה, ועד איבזור הבית, ולהציע לכם פתרונות אדריכליים שיתאימו בדיוק עבורכם.

במהלך הפגישה אמסור לכם לוח זמנים לשיפוץ כך שתוכלו להערך בצורה הטובה ביותר, אצייד אתכם בצ'ק ליסט מסודר לתכנון ושיפוץ הבית, באמדן תקציבי ו מפרט טכני ראשוני לביצוע השיפוץ. כך תוכלו לצאת לדרך כשבידכם כל הכלים לנהל את השיפוץ בכוחות עצמכם וללא בזבוז זמן, כסף ואנרגיה

בתום הפגישה ובהתאם לצרכיכם תקבלו ממני רשימת ספקים ובעלי מקצוע מומלצים שאני עובדת איתם כבר שנים, אשר יעניקו לכם הטבות והנחות מיוחדות.

פרויקטים אחרונים

בנוסף תקבלו גם את הבונוסים הבאים:

לאחר הפגישה תקבלו למייל קובץ אקסל מפורט בעזרתו תוכלו לנהל את התקציב נכון ולעמוד בסכום אותו הקצבתם לשיפוץ.

עם ביצוע ההרשמה והתשלום, תקבלו לנייד שובר שי על סך של כ-150 ש"ח לרכישה בחנות עיצוב מובילה

הרשמו וכבר עכשיו אשלח לכם צ'ק ליסט הערכות לשיפוץ במייל!

לקוחות ממליצים:

"ננסה לתאר בכמה מילים את החוויה שעברנו עם נעמה
מעבר לזה שהיא מוכשרת מאוד, רואה את התמונה הכוללת ויודעת לשלב הכל יחד לכדי בית אחד יפה, מיוחד וגם פרקטי, היא גם אדם מיוחד. היא עזרה לנו להרגע וגרמה לחוויה המטלטלת הזו להיות גם נעימה, מפרה ומהנה".

איתן ומעין קלוג'ני, זכרון יעקב

"נעמה השקיעה בפרוייקט מעל ומעבר לדרישות התפקיד, באהבה, בנעימות ובכישרון, הגינות ומקצועיות רבה. בזכות נעמה הרגשתי שותפה מלאה לדרך ולתוצאה, והיא עזרה לי לנווט בין מגבלות התקציב, עם תשומת לב לפרטים הקטנים. היום יש לי בית שכל מי שנכנס אליו מתפעל ממנו, יחודי ומותאם לי, לא כמו של אף אחד אחר.  אני ממליצה על נעמה בלב שלם לכל מי שמחפש מעצב/ת".

עירית רוטשילד, רמות השבים

"בתקציב נמוך ובלוח זמנים בלתי אפשרי.
בין אלף אלפי הפרטים הקטנים, האישורים, הגז, החשמל, הברזים, השקעים נעמה היתה שם לראות את התמונה הכוללת. הראיה הכוללת הזו נובעת לדעתי מכך שנעמה היא גם אדריכלית. יש לה ערך מוסף הרבה הרבה מעבר לאסתטיקה וקוסמטיקה. הפתרונות שהציעה לנו היו יצירתיים והפכו לגולת הכותרת של הדירה (ארון המשרביה קרוי על שמך, נעמה!)"

הדס וניר פופר, רעננה

רוצים כבר להפגש?

בשמחה! מלאו את הפרטים ואחזור אליכם בהקדם

אם עדיין לא נפגשנו, אז נעים מאוד,

שמי נעמה עילם אדריכלית ובעלת הסטודיו

NE Architecture&Design

Naama-79

מקור ההשראה שלי הוא עולמם האישי של לקוחותיי. אני מאמינה שלכל אחד, וגם לכם,  הזכות והאפשרות להנות מבית אישי ומיוחד הממצה את הפוטנציאל הגלום בו, מתוכנן בדיוק רב עבורכם, ומממש את חלומותיכם. אני מאמינה שביתה של משפחה משקף את חייה, את אופיה וטעמה, ולכן, אין בית שדומה למשנהו.

הבית שלכם הוא האמנות שלי 

אני חיה ונושמת אדריכלות ועיצוב, בקיאה בתולדותיהם, ומקפידה להתעדכן בטרנדים ובחידושים הטכנולוגים האחרונים בארץ ובחו"ל. בעבודה איתי תוכלו לקבל את השירות והדיוק האדריכלי מהשורה הראשונה, חוסר התפשרות על הפרטים הקטנים, שמירה על ייעול הזמן שלכם במהלך תהליך השיפוץ, וחיסכון באנרגיה ומשאבים, תוך הכוונה לקבל את המקסימום עבור ההשקעה ולממש את הפוטנציאל של הבית .

כך תוכלו ליהנות משקט נפשי וחוויה רגועה ובטוחה בזמן השיפוץ ולאחריו, ולנהל שיפוץ בנחת וללא הפתעות.

אז צאו לדרך עם יעוץ אדריכלי מקצועי שינחה אתכם לקראת שיפוץ שיתאים בדיוק לסגנון האישי ולתקציב שלכם, ויממש את רצונותיכם וחלומותיכם. בהצלחה!