מתכננים נסיעה לסין? קבלו כמה טיפים שיעזרו להפיק את המקסימום מהנסיעה

ראיתם את הכתבות שפורסמו בזמן האחרון על האפשרות לרכוש ציוד ואביזרים לבית בסין? חושבים על נסיעה כזו? יש לי כמה המלצות בשבילכם.. עשו מחקר מקדים ובדקו למה אתם זקוקים והאם באמת נסיעה לסין תהווה חסכון משמעותי בהוצאות הפרויקט. לטעמי זה גבולי, אבל בנסיבות מסוימות רכישת חומרי גמר בסין מאפשרת לחסוך על חומרי גמר, ולהשקיע בעבודה איכותית של אומנים אמנים ואנשי מקצוע מקומיים פה אצלנו.

אם החלטתם לצאת להרפתקאה, היו מוכנים לאולמות תצוגה עצומים במימדים שקשה לתאר, כמויות ושפע אינסופי שניתן בקלות ללכת בו לאיבוד, וימים ארוכים של עבודה נמרצת.. 

 

 

חשוב, חשוב, חשוב!

  לנסיעה כזו חייבים להתכונן ביסודיות ובקפדנות, ולהצטייד אליה ברשימות מקצועיות ומפורטות הכוללות מפרטים, כמויות, מידות דוגמאות תמונות וכו'. מלבד זה, על מנת להקל על ההתארגנות לנסיעה, הכינו לכם ארגז כלים ובו תארזו:

הרבה סבלנות (אריזה כפולה, שלא יחסר. התקשורת קשה, יש לשים לב לפרטי פרטים, לדייק ולא להחסיר דבר- לא לבעלי עצבים חלשים!)

גמישות, לא תמיד נמצא בדיוק את מה שחיפשנו, וכדאי להיות מוכנים עם מספר חלופות.

נעלי התעמלות כדי לגמוע את הקילומטרים של האולמות ולגמור את היום על הרגליים (וגם את זה שאחריו, וזה שאחריו..)

אפליקציה כלשהי לתרגום סינית-אנגלית.. אנחת הרווחה שלנו אחרי שבחור סיני נחמד התקין לנו אפליקציה כזו נשמעה ברחבי סין, בלי זה- ועם מתורגמן עילג- לא הצלחנו לתקשר בשום אופן.

חטיפי אנרגיה! היה מאוד קשה לנו למצוא מקומות לאכול בהם באמצע היום.. אגב, האפליקציה המדוברת תסייע לכם להזמין אוכל מהמסעדה המקומית, ולהצטרף לאלפי הסינים העושים הפסקת צהריים כל יום בסביבות 12:00. אל תצפו לקבל שירות בזמן הזה..

אם אתם זקוקים לסיוע בהכנות לנסיעה לסין או אם יש לכם שאלות נוספות אתם מוזמנים לפנות אלי כאן.

שיהיה בהצלחה!

 

אהבתם את המאמר? הרשמו לרשימת הדיוור ותקבלו עוד כאלה

נהנתם מהמאמר הזה? שתפו אותו עם חברים 🙂

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on email

השארת תגובה