אדריכלית נעמה עילם הבית שלך הוא האמנות שלי

אדריכלות ועיצוב 054-7910900

את חושבת על שיפוץ הבית ? מתלבטת במה להתחיל? לא יודעת במה להשקיע?

 בדיוק בשבילך,  יצרתי חבילה של פגישת ייעוץ ממוקדת בביתכם.  בפגישה תקבלו כלים לשיפוץ מדויק, עם שקט נפשי בזמן התהליך, והנאה מתמשכת מהתוצאות

אם עדיין לא נפגשנו, אז נעים מאוד,

שמי נעמה עילם אדריכלית ובעלת הסטודיו

NE Architecture&Design

אני מאמינה שלכל אחד, וגם לכם,  הזכות והאפשרות להנות מבית אישי ומיוחד הממצה את הפוטנציאל הגלום בו, מתוכנן בדיוק רב עבורכם, ומממש את חלומותיכם. אני מאמינה שביתה של משפחה משקף את חייה, את אופיה וטעמה, ולכן, אין בית שדומה למשנהו.

 בפגישה איתי תוכלו לקבל את השירות והדיוק האדריכלי מהשורה הראשונה, חוסר התפשרות על הפרטים הקטנים, שמירה על ייעול הזמן שלכם במהלך תהליך השיפוץ, וחיסכון באנרגיה ומשאבים, תוך הכוונה לקבל את המקסימום עבור ההשקעה ולממש את הפוטנציאל של הבית .

אדאג שהתקציב יספיק לכם גם לשינויים ולתיקונים שתמיד רציתם, וגם לבחירת האמנות והעיצוב שחלמתם עליהם

כך תצאו לדרך עם יעוץ אדריכלי מקצועי שינחה אתכם לקראת שיפוץ שיתאים בדיוק לסגנון האישי ולתקציב שלכם, ויממש את רצונותיכם וחלומותיכם. 

רוצים לשמוע עוד?
השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם

מה תקבלו בפגישה?

איבחון אדריכלי

סקיצות לתכנון

ארגז כלים לשיפוץ

הטבות והנחות אצל ספקים נבחרים

פרויקטים אחרונים

בנוסף:

לאחר הפגישה תקבלו למייל קובץ אקסל מפורט בעזרתו תוכלו לנהל את התקציב נכון ולעמוד בסכום אותו הקצבתם לשיפוץ.

השאירו פרטים, ואחזור אליכם לתאום פגישה

לקוחות ממליצים:

"ננסה לתאר בכמה מילים את החוויה שעברנו עם נעמה
מעבר לזה שהיא מוכשרת מאוד, רואה את התמונה הכוללת ויודעת לשלב הכל יחד לכדי בית אחד יפה, מיוחד וגם פרקטי, היא גם אדם מיוחד. היא עזרה לנו להרגע וגרמה לחוויה המטלטלת הזו להיות גם נעימה, מפרה ומהנה".

איתן ומעין קלוג'ני, זכרון יעקב

"נעמה השקיעה בפרוייקט מעל ומעבר לדרישות התפקיד, באהבה, בנעימות ובכישרון, הגינות ומקצועיות רבה. בזכות נעמה הרגשתי שותפה מלאה לדרך ולתוצאה, והיא עזרה לי לנווט בין מגבלות התקציב, עם תשומת לב לפרטים הקטנים. היום יש לי בית שכל מי שנכנס אליו מתפעל ממנו, יחודי ומותאם לי, לא כמו של אף אחד אחר.  אני ממליצה על נעמה בלב שלם לכל מי שמחפש מעצב/ת".

עירית רוטשילד, רמות השבים

"בתקציב נמוך ובלוח זמנים בלתי אפשרי.
בין אלף אלפי הפרטים הקטנים, האישורים, הגז, החשמל, הברזים, השקעים נעמה היתה שם לראות את התמונה הכוללת. הראיה הכוללת הזו נובעת לדעתי מכך שנעמה היא גם אדריכלית. יש לה ערך מוסף הרבה הרבה מעבר לאסתטיקה וקוסמטיקה. הפתרונות שהציעה לנו היו יצירתיים והפכו לגולת הכותרת של הדירה (ארון המשרביה קרוי על שמך, נעמה!)"

הדס וניר פופר, רעננה

יעוץ בהתאמה אישית

  במיוחד עבורכם

לתכנון אדריכלי מדויק 

והכנה מושלמת לקראת השיפוץ

דילוג לתוכן