נעמה עילם // לאהוב בית

אדריכלות ועיצוב 054-7910900

עומדים לשפץ את הבית, ולא יודעים מאיפה להתחיל??

המדריך לשיפוץ מהיר ומדויק, שיישלח אליכם מייד במייל, יתן לכם את הכלים לשיפוץ מוצלח, עם שקט נפשי בזמן התהליך והנאה מהתוצאות!

קבלו את המדריך לשיפוץ מהיר

ומדויק מייד עכשיו היישר למייל!

מה תקבלו במדריך?

הסבר על תהליך השיפוץ

מפתחות להצלחה

ארגז כלים לשיפוץ

טיפים לחסכון

אם עדיין לא נפגשנו, אז נעים מאוד,

שמי נעמה עילם אדריכלית ובעלת הסטודיו

NE Architecture&Design

מקור ההשראה שלי הוא עולמם האישי של לקוחותיי. אני מאמינה שלכל אחד, וגם לכם,  הזכות והאפשרות להנות מבית אישי ומיוחד הממצה את הפוטנציאל הגלום בו, מתוכנן בדיוק רב עבורכם, ומממש את חלומותיכם. אני מאמינה שביתה של משפחה משקף את חייה, את אופיה וטעמה, ולכן, אין בית שדומה למשנהו.

הבית שלכם הוא האמנות שלי 

אני חיה ונושמת אדריכלות ועיצוב, בקיאה בתולדותיהם, ומקפידה להתעדכן בטרנדים ובחידושים הטכנולוגים האחרונים בארץ ובחו"ל. בעבודה איתי תוכלו לקבל את השירות והדיוק האדריכלי מהשורה הראשונה, חוסר התפשרות על הפרטים הקטנים, שמירה על ייעול הזמן שלכם במהלך תהליך השיפוץ, וחיסכון באנרגיה ומשאבים, תוך הכוונה לקבל את המקסימום עבור ההשקעה ולממש את הפוטנציאל של הבית .

כך תוכלו ליהנות משקט נפשי וחוויה רגועה ובטוחה בזמן השיפוץ ולאחריו, ולנהל שיפוץ בנחת וללא הפתעות.

אני שמחה לחלוק איתכם את המדריך המקצועי שינחה אתכם לקראת שיפוץ שיתאים בדיוק לסגנון האישי ולתקציב שלכם, ויעזור לכם לממש את רצונותיכם וחלומותיכם. בהצלחה!

קבלו את המדריך לשיפוץ מהיר

ומדויק מייד עכשיו היישר למייל!

פרויקטים אחרונים

לקוחות ממליצים:

"ננסה לתאר בכמה מילים את החוויה שעברנו עם נעמה
מעבר לזה שהיא מוכשרת מאוד, רואה את התמונה הכוללת ויודעת לשלב הכל יחד לכדי בית אחד יפה, מיוחד וגם פרקטי, היא גם אדם מיוחד. היא עזרה לנו להרגע וגרמה לחוויה המטלטלת הזו להיות גם נעימה, מפרה ומהנה".

איתן ומעין קלוג'ני, זכרון יעקב

"נעמה השקיעה בפרוייקט מעל ומעבר לדרישות התפקיד, באהבה, בנעימות ובכישרון, הגינות ומקצועיות רבה. בזכות נעמה הרגשתי שותפה מלאה לדרך ולתוצאה, והיא עזרה לי לנווט בין מגבלות התקציב, עם תשומת לב לפרטים הקטנים. היום יש לי בית שכל מי שנכנס אליו מתפעל ממנו, יחודי ומותאם לי, לא כמו של אף אחד אחר.  אני ממליצה על נעמה בלב שלם לכל מי שמחפש מעצב/ת".

עירית רוטשילד, רמות השבים

"בתקציב נמוך ובלוח זמנים בלתי אפשרי.
בין אלף אלפי הפרטים הקטנים, האישורים, הגז, החשמל, הברזים, השקעים נעמה היתה שם לראות את התמונה הכוללת. הראיה הכוללת הזו נובעת לדעתי מכך שנעמה היא גם אדריכלית. יש לה ערך מוסף הרבה הרבה מעבר לאסתטיקה וקוסמטיקה. הפתרונות שהציעה לנו היו יצירתיים והפכו לגולת הכותרת של הדירה (ארון המשרביה קרוי על שמך, נעמה!)"

הדס וניר פופר, רעננה

רוצים כבר את המדריך?

בשמחה! מלאו את הפרטים והמדריך בדרך אליכם!

דילוג לתוכן