בית ברמת השרון

הלקוחות, הורים לשלושה, רצו בית מואר מאוורר ומרווח עם חיבור מקסימלי לחצר ולחוץ, או במילים שלהם- "בית שחיים בו".. מרחב משפחתי נעים עם מרחב לאירוח, שיכיל בנוחות את מגוון האוספים והרהיטים שליקטו ורכשו במשך השנים.

הבית בן שלוש הקומות, על מגרש פינתי בשכונה שקטה, תוכנן כולו מחדש. על מנת לאזן את תצוגת האוספים הצבעוניים נבחרה לבית חומריות טבעית של בטון עץ וברזל, עם קריצות צבעוניות עליזות. קירות מיותרים נהרסו, המטבח נפתח אל הסלון, ואי גדול נוסף לו. בסלון תוכנן קיר עץ מחורץ בנגרות אומן, המסתיר אחסון רב ויחידת מיזוג. יחידת המיזוג האנכית נבחרה על מנת לשמור על מלוא גובה החלל ולהימנע מהנמכות מיותרות. חזית העץ ממסגרת את החלל, ומדגישה את הנוף הירוק הניבט בדלתות הזכוכית. בקיר הסמוך תוכננה ספריה דרמטית עם נישה לפסנתר ולתצוגת חלק מהאוספים של בעל הבית.

הנגרות והמסגרות תוכננו בקפידה על מנת להשלים את התכנון האדריכלי, לתת פתרונות פרקטיים ובו בזמן להשתלב ולתמוך בקו העיצובי הנקי של הבית.

בעלי הבית ביקשו בית "לא של ז'ורנלים". בית שיש בו במקביל גם עיצוב איכותי וגם מקום לחיים עצמם, לאהבות והרצונות, למשחקים ולבלגן.. ובכל זאת, צילומים של פרויקט הם תמיד "אירוע" מין בת מצווה כזו, שבה כולם, או הבית במקרה שלנו, מתלבשים יפה, מתאפרים ועושים פן… אז כן, קצת (קצת!) סידרנו, סילקנו ערמות של משחקי קופסא ופיצ'פקס, והתייפייפנו עם עבודות צבעוניות שלנו להדגשת הקומפוזיציות והצבעוניות. התרגשות גדולה נרשמה אצלנו כשבעלי הבית התאהבו בעבודות וביקשו לרכוש אותן כך שיישארו בבית לתמיד. מחמאה גדולה מזו לא יכולנו לבקש.

הלקוחות מאושרים, וגם הסטודיו, שהגשים חלום של אדריכלות ועיצוב בתהליך שלם, מהנה ומרגש.

בית ברמות השבים

דילוג לתוכן