נעמה עילם // לאהוב בית

אדריכלות ועיצוב 054-7910900

רוצים לחסוך זמן, כסף ואנרגיה ?

אני שמחה להעניק לכם מתנה שווה ביותר, כלי עזר לניהול התקציב החל בשלב ההכנות ועד לגמר הפרויקט! 

טבלת אקסל מפורטת

שתעשה לכם את החיים קלים

ותכין אתכם בצורה מושלמת

לקראת השיפוץ!

אם עדיין לא נפגשנו, אז נעים מאוד,

שמי נעמה עילם

אדריכלית ובעלת הסטודיו

NE Architecture&Design

20180528_124009

מקור ההשראה שלי הוא עולמם האישי של לקוחותיי. אני מאמינה שלכל אחד, וגם לכם,  הזכות והאפשרות להנות מבית אישי ומיוחד הממצה את הפוטנציאל הגלום בו, מתוכנן בדיוק רב עבורכם, ומממש את חלומותיכם. אני מאמינה שביתה של משפחה משקף את חייה, את אופיה וטעמה, ולכן, אין בית שדומה למשנהו.

הבית שלכם הוא האמנות שלי 

אני חיה ונושמת אדריכלות ועיצוב, בקיאה בתולדותיהם, ומקפידה להתעדכן בטרנדים ובחידושים הטכנולוגים האחרונים בארץ ובחו"ל. בעבודה איתי תוכלו לקבל את השירות והדיוק האדריכלי מהשורה הראשונה, חוסר התפשרות על הפרטים הקטנים, שמירה על ייעול הזמן שלכם במהלך תהליך השיפוץ, וחיסכון באנרגיה ומשאבים, תוך הכוונה לקבל את המקסימום עבור ההשקעה ולממש את הפוטנציאל של הבית .

כך תוכלו ליהנות משקט נפשי וחוויה רגועה ובטוחה בזמן השיפוץ ולאחריו, ולנהל שיפוץ בנחת וללא הפתעות.

אז צאו לדרך עם יעוץ אדריכלי מקצועי שינחה אתכם לקראת שיפוץ שיתאים בדיוק לסגנון האישי ולתקציב שלכם, ויממש את רצונותיכם וחלומותיכם. בהצלחה!

 

 

פרויקטים אחרונים

לקוחות ממליצים:

"ננסה לתאר בכמה מילים את החוויה שעברנו עם נעמה
מעבר לזה שהיא מוכשרת מאוד, רואה את התמונה הכוללת ויודעת לשלב הכל יחד לכדי בית אחד יפה, מיוחד וגם פרקטי, היא גם אדם מיוחד. היא עזרה לנו להרגע וגרמה לחוויה המטלטלת הזו להיות גם נעימה, מפרה ומהנה".

איתן ומעין קלוג'ני, זכרון יעקב

"נעמה השקיעה בפרוייקט מעל ומעבר לדרישות התפקיד, באהבה, בנעימות ובכישרון, הגינות ומקצועיות רבה. בזכות נעמה הרגשתי שותפה מלאה לדרך ולתוצאה, והיא עזרה לי לנווט בין מגבלות התקציב, עם תשומת לב לפרטים הקטנים. היום יש לי בית שכל מי שנכנס אליו מתפעל ממנו, יחודי ומותאם לי, לא כמו של אף אחד אחר.  אני ממליצה על נעמה בלב שלם לכל מי שמחפש מעצב/ת".

עירית רוטשילד, רמות השבים

"בתקציב נמוך ובלוח זמנים בלתי אפשרי.
בין אלף אלפי הפרטים הקטנים, האישורים, הגז, החשמל, הברזים, השקעים נעמה היתה שם לראות את התמונה הכוללת. הראיה הכוללת הזו נובעת לדעתי מכך שנעמה היא גם אדריכלית. יש לה ערך מוסף הרבה הרבה מעבר לאסתטיקה וקוסמטיקה. הפתרונות שהציעה לנו היו יצירתיים והפכו לגולת הכותרת של הדירה (ארון המשרביה קרוי על שמך, נעמה!)"

הדס וניר פופר, רעננה

אתם מוזמנים להשאיר פרטים

ולקבל את טבלת האקסל ישר למייל

אם יש שאלות או סתם תרצו להתיעץ,

אתם מוזמנים להתקשר אלי

דילוג לתוכן