לפני ואחרי- מאחורי הקלעים של שיפוץ בזק

לפני ואחרי

מאחורי הקלעים של שיפוץ בזק

הכל התחיל בפגישת יעוץ

ניר והדס הזמינו אותי לפגישת יעוץ אדריכלי בדירה הזו עוד לפני הרכישה.  הם היו מרוצים ממיקום הדירה,  וגם המחיר התאים להם, אבל הם התלבטו מאוד האם לרכוש אותה, מפני שהיו בה כמה בעיות תכנוניות מהותיות.
בקומת הכניסה (מתוך שתיים ועוד עליית גג) היה מחסן גדול ולא שימושי במרכז החלל הציבורי עם עמוד קונסטרוקטיבי בלתי ניתן להריסה בפינתו. בנוסף תוכננו שירותי האורחים במרכז הקומה עם חלון אוורור הפונה הישר לסלון ולפינת האוכל.
לרשותינו עמד תקציב מצומצם יחסית שהיה צריך להספיק לשיפוץ כל שטח הדירה, כולל פריטי נגרות בהתאמה אישית בחדרי הילדים וההורים, ולוח זמנים בלתי אפשרי של שבועיים (!!) מרגע קבלת המפתח ועד הכניסה לבית.
בפגישה הראיתי להם איך ניתן להתמודד עם הבעיות הללו, ולהתאים את הדירה בדיוק לצרכי המשפחה שלהם בצורה מהירה וממוקדת, והם אכן החליטו להתקדם עם העסקה ולבצע את הרכישה.

אחרי חודש..

את התכניות למכרז ולביצוע הכנתי מראש, וברגע שקיבלנו את המפתח הקבלן החל בעבודות ללא דיחוי.

את המטבח תכננו מחדש בצורת "ר", ועל מנת לחסוך בעלויות עשינו שימוש חוזר בארונות הקיימים שחידשנו על ידי חזיתות חדשות בגמר צבע בתנור.
קירות המחסן נהרסו, והעמוד שנשאר שולב בנגרות שתכננתי, וכך יצרנו הרחבה של המטבח, ולצידו משרד ביתי להדס שחולשת ממנו על ארבעת ילדיה המשחקים בסלון או בחדר המשחקים הסמוך דרך המשרבייה המודרנית מעל שולחן העבודה שלה.
את סדרת הנישות הלא פרקטיות והבזבזניות באזור הכניסה, הפכנו  לשתי נישות גדולות. בנישה אחת תכננתי ספרייה צבעונית לאוסף הספרים של ניר והדס, ואת השניה הפכתי לארון שירות שסגרתי בדלת. אלמנט המשרביה חוזר בדלת ומאפשר אוורור נסתר של שרותי האורחים בשעת הצורך.

חדי העין ביניכם יבחינו בעוד שינויים רבים בעבודת הגבס, בריצוף בפרקט ובבחירת התאורה, אלף ואחד פרטים שיוצרים את הבית החדש של הדס וניר

אחרי כל זה, לקבל הודעה כזו מהדס.. ולחשוב שהם התלבטו אם בכלל לקנות את הדירה הזו!
אז כן, אפשר לשפץ מהר, בקלות וביעילות אם מקדישים את הזמן לעבודת תכנון יסודית ומקצועית לפני התחלת העבודה.

רוצים לשמוע עוד? אני זמינה בשמחה במייל או בנייד 054-7910900
שלכם תמיד, נעמה

שימרו על קשר

השאירו לי מייל שם והודעה קצרה ואחזור אליכם בהקדם, או צרו קשר בטלפון 054-7910900

אולי יעניין אותך גם

איך להתכונן לשיפוץ
מודל sight

מודל sight לעיצוב פונקציונלי הרמוני יפה ומדויק. אחרי הפוסטים הקודמים

דילוג לתוכן