איך ליצור לוחות השראה בפינטרסט

איך ליצור ולנהל לוחות השראה בפינטרסט

אז מה זה בכלל פינטרסט, ולמה כדאי לכם להיות שם?

פינטרסט זו רשת חברתית העובדת כמעין לוח שעם גדול, ומכאן שמה- על שם הנעצים-pins- שבהם משתמשים לנעיצת פתקים ותמונות על הלוח. זה מקום מצוין להתחיל ולגבש את ההשראה שלכם לקראת השיפוץ או הבנייה, והוא יכול לעזור לכם מאוד גם בשלבים מתקדמים בהמשך הדרך.

כל מה שצריך לעשות הוא ליצור מנוי באפליקציה, ולהתחיל לבחור תמונות השראה, אז בואו נתחיל.

איך עושים חיפוש בפינטרסט?

כשאתם נכנסים לאפליקציה, תראו שבחלק העליון של המסך מופיע שורת חיפוש. בשורה הזו הקלידו מילות חיפוש תואמות לנושא אותו אתם מחפשים. אתם יכולים לעשות חיפוש על פי חדרים, צבעים, חומרים או כל דבר העולה בדעתכם. היות והאפליקציה היא בינלאומית ורוב התמונות מתויגות באנגלית, מומלץ לבצע חיפוש באנגלית. חיפוש בעברית מומלץ לעשות רק כשאתם מחפשים השראה ישראלית במיוחד..

את התמונות שאתם בוחרים אתם יכולים לשמור בלוחות על פי נושאים, וגם לשתף אותם עם חברים או להשאיר אותם סודיים כך שרק אתם תוכלו לראות אותם, לפי החלטתכם.

האפילקציה תמשיך להראות לכם תמונות דומות לתמונות שבחרתם וכך תסייע לכם למקד את החיפוש ואת הבחירות שלכם.

איך נועצים תמונה?

כשאתם בוחרים תמונה היא נפתחת בחלון עם אפשרות לשמירה. כשאתם שומרים את התמונה עליכם לבחור את הלוח אליו תרצו לשמור אותה. אם אתם בשלבים ראשונים של חיפושי ההשראה שלכם, נוח לשמור הכל בלוח אחד, וככל שתתקדמו בפרויקט תוכלו ליצור לוחות שונים על פי הנושאים המענינים אתכם.

יצירת לוח

כשאתם לוחצים על החץ המשולש מימין ללוח המוצע לכם, נפתחת רשימת כל הלוחות שלכם. אתם יכולים לבצע בה חיפוש אחרי הלוח הספציפי שאתם רוצים, או לצור לוח חדש בפלוס האדום שבתחתית הרשימה, ראו בתמונה משמאל.

איך משתפים לוח ואיך מגדירים לוח כסודי?

כשאתם פותחים את הלוח שלכם (על ידי לחיצה עליו) נפתח מסך ובו כותרת הלוח שלכם וכל התמונות שאספתם אליו. (כמו בדוגמא למטה מימין)

במסך זה מימין למעלה יש כפתור בשם invite. בלחיצה עליו יפתח חךון בו תוכלו להזין את כתובת המייל של מי שתרצו לשלוח לו הזמנה להשתתפות בלוח. שימו לב שעליו לאשר את ההזמנה על מנת לראות את הלוח וכל התמונות שבו.

אם תרצו שהלוח יהיה לוח סודי, שרק אתם ושותפיכם ללוח תוכלו לראות ולא יהיה גלוי לשאר המשתמשיפ בפינטרסט, עליכם להכנס לעריכת הלוח דרך סמל העיפרון באותו מסך משמאל. בלחיצה עליו יפתח מסך הגדרות כמו בדוגמא שבתמונה משמאל.

מסך הלוח שלכם

מסך עריכת הלוח

זהו, יש לכם עמוד בפינטרסט.. איך תנהלו אותו?

בחלק העליון של המסך הראשי תמצאו את הפרופיל האישי שלכם. לחיצה עליו תפתח עמוד ובו הפרטים האישיים שלכם וכל הלוחות שלכם. הלוחות הסודיים יופיעו בחלק התחתון ולא יהיו גלויים למשתמשים אחרים.

תוכלו לבחור את סידור הלוחות והתצוגה על פי מה שנוח לכם, ואם תחליטו לעשות שימוש בפינטרסט לטובת העסק שלכם זה המקום להוסיף לינק לאתר או לדף הפייסבוק שלכם.

אני מקווה שעזרתי לכם להתחיל את הצעדים הראשונים בפינטרסט, אתם מוזמנים להכנס לפרופיל האישי שלי ולקבל השראה לפרויקטים שלכם, וכמו תמיד, אם יש שאלות אני כאן בשבילכם. 

הפינטרסט מלא תמונות נפלאות מרחבי העולם, וההתמכרות מובטחת 🙂 רק תזכרו בסוף לחזור לאהבות ולרצונות האישיים שלכם, ואל תשכחו שהפרויקט שלכם צריך לשרת אתכם בלבד, ולהיות מקום שחיים בו ולא תמונה מוצלחת ברשת..

שלכם

נעמה

אם אתם לקראת שיפוץ ועדיין לא קיבלתם את המדריך לשיפוץ מהיר ומדויק, אתם מוזמנים לעשות זאת כאן

Get in touch

מכירים מישהו שהפוסט הזה יכול לענין אותו? אל תשמרו אותו לעצמכם..

אולי יעניין אותך גם

איך להתכונן לשיפוץ
מודל sight

מודל sight לעיצוב פונקציונלי הרמוני יפה ומדויק. אחרי הפוסטים הקודמים

דילוג לתוכן